«Талант і творчість – неповторна сила»
«Талант і творчість – неповторна сила»

Поділитися новиною:

«Талант і творчість – неповторна сила»

17 травня Берездівська громада гостинно приймала учасників обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового мистецтва учнівської молоді.

Концертна програма пройшла під гаслом «Талант і творчість – неповторна сила».

 Учасниками конкурсу стали учні  освітніх закладів Славутського району, Берездівської  та Ганнопільської ОТГ.

До уваги журі було представлено 21 номер художньої самодіяльності,

6 майстер-класів та виставка із  97 робіт різних технік виконання.

Відділом освіти, молоді та спорту  Славутського району  для участі у конкурсі було запропоновано 9 художніх номерів вокального, хореографічного, фольклорного, інструментального та літературно-мистецького жанру. На огляд журі  виставлено   вироби 21 техніки виконання,  а саме: бісероплетіння, в’язання гачком, квілінг, лозоплетіння, живопис, витинання, художнє різьблення по дереву, графіка, писанкарство, соломоплетіння, вироби з природних матеріалів, м’яка іграшка, вироби з глини, тіста тощо.

На святі були присутні заступник голови Славутської райдержадміністрації Притуляк П.П., заступник голови Славутської районної ради  Лавренчук О.П., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Бойчак Д.В.

Професійну оцінку виступам конкурсантів надали представники Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Журі гідно оцінило  художню майстерність наших учасників.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Бойчак Д.В.  висловив слова вдячності учням та  керівникам гуртків  за підготовку  до обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва.

 

 

 

 

Альбом: «Талант і творчість – неповторна сила» Альбом: «Талант і творчість – неповторна сила» Альбом: «Талант і творчість – неповторна сила» Альбом: «Талант і творчість – неповторна сила» Альбом: «Талант і творчість – неповторна сила» Альбом: «Талант і творчість – неповторна сила» Альбом: «Талант і творчість – неповторна сила» Альбом: «Талант і творчість – неповторна сила» Альбом: «Талант і творчість – неповторна сила» Альбом: «Талант і творчість – неповторна сила» Альбом: «Талант і творчість – неповторна сила» Альбом: «Талант і творчість – неповторна сила» Альбом: «Талант і творчість – неповторна сила» Альбом: «Талант і творчість – неповторна сила»
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2603 | Переглядів: 59Дата публікації: 10:55 18.05.2018