Відбувся семінар-навчання соціальних робітників і працівників
Відбувся семінар-навчання соціальних робітників і працівників

Поділитися новиною:

Відбувся семінар-навчання соціальних робітників і працівників

Реформування системи надання соціальних послуг, нові вимоги до їх якості, опанування нових методів роботи з людьми поважного віку – все це вимагає від соціальних робітників і працівників постійно навчатись, пізнавати нові, прогресивні форми і методи соціального обслуговування. Тому 17 травня цього року у Славутському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся семінар-навчання соціальних робітників і працівників.

Відкрила семінар директор терцентру Лариса Мазур, яка ознайомила всіх присутніх з планом проведення навчання. А він був дуже насичений. Спочатку  головний лікар Центру ПМСД Олег Гаврилюк ознайомив присутніх з затвердженням наказу МОЗ від 19.03.2018 року № 503 « «Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу». Під час наради розроблено механізм укладання договорів підопічними терцентру з сімейними лікарями та педіатрами КЗ «Славутського центр ПМСД».

 Далі присутні уважно вислухали інформації про зміни в наданні субсидій на житлово-комунальні послуги та нове в очікуваній надання пільг  від заступника начальника, начальника ввідділу грошових виплат та компенсацій УСЗН Лесі Кравчук. Від неї присутні отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.

Не обминули на семінарі-навчання питання з правової освіти працівників. Інспектор з кадрів, юрисконсульт  Оксана Максимович акцентувала увагу присутніх  на дотримання працівниками територіального центру вимог трудового законодавства, проінформувала про порядок надання основних та додаткових відпусток, оплату праці працівників..

Заступник директора, завідувач відділеннями соціальної допомоги вдома Майя Наталіч наголосила на забезпечення якісного надання соціальних послуг підопічним  працівниками територіального центру та  проаналізувала роботу територіального центру, вказавши на позитивні сторони та шляхи вирішення питань, що виникають у роботі. Головний бухгалтер Ольга Пасько  повідомила, що за  чотири місяці поточного року надійшло близько 18 тис. грн. від наданих платних соціальних послуг та розповсюдила   тарифи на соціальні послуги.

Цікавим і таким необхідним був тренінг на тему «Як зберегти спокій у стресових та конфліктних ситуаціях, формування практичних навичок володіння собою», який провела психолог Лілія Голубєва.

Підсумовуючи семінар-навчання, директор терцентру Лариса Мазур подякувала всім за плідну роботу і підкреслила, що колектив терцентру постійно працює над удосконаленням надання якісних соціальних послуг, дбає про те, щоб всі самотні жителі району були охоплені соціальним обслуговуванням.

Оскільки семінар-навчання проводилась в День вишиванок, щоб продемонструвати свою національну приналежність та громадянську позицію працівники одягнули вишиті сорочки. В територіальному центрі відбулась презентація старовинних вишиванок, що збереглися у літніх жителів району. Майстринями з «золотими руками» виявилось як підопічні територіального центру так і працівники. З метою збереження українських цінностей та популяризації ідеї носити етнічний одяг завідувач відділення організації надання адресної допомоги та соціальної адаптації Леся Ільчук розповіла про історію виникнення та традиції свята вишиванки. Наостанок всі учасники семінар-наради зробили загальне фото та серію фотографій на фоні вишиванок.

Альбом: семінар-навчання соціальних робітників і працівників Альбом: семінар-навчання соціальних робітників і працівників Альбом: семінар-навчання соціальних робітників і працівників Альбом: семінар-навчання соціальних робітників і працівників Альбом: семінар-навчання соціальних робітників і працівників Альбом: семінар-навчання соціальних робітників і працівників Альбом: семінар-навчання соціальних робітників і працівників Альбом: семінар-навчання соціальних робітників і працівників
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2594 | Переглядів: 57Дата публікації: 17:12 17.05.2018