Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення
Засідання районної робочої групи  з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

Поділитися новиною:

Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

17 травня 2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації О.Мельника відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. На засідання запрошувались керівники 6 підприємств та 5 фізичних осіб - підприємців в яких спостерігався низький розмір середньої заробітної плати у березні 2018 року.

Було заслухано керівників суб’єктів господарської діяльності; досконально проаналізовано причини нарахування низької заробітної плати; наголошено на необхідності збільшення надходжень до районного бюджету. Запрошені приватні підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати.

За результатами проведеного засідання доручено для керівників підприємств та приватних підприємців забезпечити дотримання норм чинного законодавства з питань праці в частині оплати праці.

Підводячи підсумки засідання, голова робочої групи підкреслив, що співпраця з роботодавцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

Альбом: робоча група з легалізації Альбом: робоча група з легалізації Альбом: робоча група з легалізації Альбом: робоча група з легалізації Альбом: робоча група з легалізації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2593 | Переглядів: 28Дата публікації: 17:05 17.05.2018