День вишиванки єднає українців
День вишиванки єднає українців

Поділитися новиною:

День вишиванки єднає українців

Працівники Славутської райдержадміністрації та районної ради долучилися до відзначення Всесвітнього дня вишиванки

Сьогодні  у Всесвітній день вишиванки кожний свідомий громадянин одягає вишиванку і приходить у ній на роботу чи навчання. У такий спосіб кожен виражає свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість.

Настрій у цей день у всіх піднесений, адже у вишиванці закодовані символи краси, сили, добробуту та обереги.

Вишиванка – національна святиня, бо символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь – зв’язок, що не переривається віками. Вона – символ здоров’я, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності.

День вишиванки – це свято національної єдності. Масштабні флешмоби відбуваються у цей день у багатьох містах України. Ось і працівники Славутської райдержадміністрації,  районної ради, бібліотечних закладів культури  району на чолі з головою Славутської райдержадміністрації Богданом Маршуком та головою районної ради Леонідом Радзивілюком взяли участь у флешмобі  до Дня вишиванки.

Проводити паради вишиванок є традицією з квітня 2010 року.

Такий захід вирізняється в сучасному знеособленому та сірому середовищі. Поява великої групи одягнених в різнобарвні вишиванкові узори людей створила нову атмосферу, що оживила все довкола.

Все більше та більше українців долучаються до руху популяризаторів українських традицій та устоїв, і, гуртуючись таким чином, самоідентифікують себе — беручи участь у флешмобах та парадах вишиванок.

Тож носімо на долю і щастя вишиванку, це наш національний оберіг…

 

Альбом: День вишиванки єднає українців Альбом: День вишиванки єднає українців Альбом: День вишиванки єднає українців Альбом: День вишиванки єднає українців Альбом: День вишиванки єднає українців Альбом: День вишиванки єднає українців Альбом: День вишиванки єднає українців Альбом: День вишиванки єднає українців Альбом: День вишиванки єднає українців Альбом: День вишиванки єднає українців Альбом: День вишиванки єднає українців Альбом: День вишиванки єднає українців Альбом: День вишиванки єднає українців
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2591 | Переглядів: 84Дата публікації: 10:49 17.05.2018