Робочі будні мобільного ЦНАП
Робочі будні мобільного ЦНАП

Поділитися новиною:

Робочі будні мобільного ЦНАП

При черговому виїзді мобільного центру надання адміністративних послуг 15 травня 2018 року працівниками служби у справах дітей та Славутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою виконання заходів районної Програми соціального та правого захисту дітей «Діти Славутчини» на 2016-2020 роки, спрямованих на профілактику правопорушень, попередження насильства в сім’ї, безпритульності та бездоглядності серед дітей, проведено спільний профілактичний рейд на території Варварівської сільської ради.

Обстежено умови проживання в двох неблагополучних сім’ях, де виховується 5 дітей.

Крім того, начальником служби у справах дітей спільно із директором СРЦСССДМ проведено цільовий рейд на території Ганнопільської сільської ради з метою обстеження умов проживання 5 дітей в одній неблагополучній сім’ї.

За результатами рейдів всіх батьків усно попереджено про притягнення до адміністративної відповільності в разі подальшого неналежного виконання батьківських обов’язків. Також з вищезазначеним батьками проведено профілактичні бесіди щодо здорового способу життя.

Питання проведення заходів по запобіганню дитячої бездоглядності та безпритульності знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей райдержадміністрації.

 

                                                   

                                                                  Служба у справах дітей Славутської РДА

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2586 | Переглядів: 42Дата публікації: 12:41 16.05.2018