Відкриття капітально відремонтованого приміщення центральної районної бібліотеки
Відкриття капітально відремонтованого приміщення центральної районної бібліотеки

Поділитися новиною:

Відкриття капітально відремонтованого приміщення центральної районної бібліотеки

14 травня в центральній районні бібліотеці пройшов урочистий захід до Дня матері, який традиційно відзначається в Україні в другу неділю травня.

Перед початком заходу відбулося урочисте відкриття оновленої після реконструкції та ремонту  центральної районної бібліотеки.

За сприяння народного депутата Романа Мацоли було виділено кошти з державного бюджету на реконструкцію даного закладу. Дофінансовано ремонт та закуплено нові меблі за кошти з районного бюджету. В рамках Третього конкурсу мікрогрантів  від ГО «Інститут  солідарності громад Р. Мацоли» закупили сучасну літературу.  Тепер тут світло та комфортно.

Привітати матерів-героїнь та берегинь багатодітних сімей з населених пунктів  району завітали народний депутат України Роман Мацола, голова райдержадміністрації Богдан Маршук, голова районної ради Леонід Радзивілюк, сільські голови, керівники структурних підрозділів РДА, працівники культури району. 

Богдан Петрович Маршук зазначив: "Мати – невичерпне джерело жертовної любові та дивовижної мудрості. Міцно тримаючи за руку, вона проводить нас крізь усі негаразди, вчить любити цей світ та творити добро. Материнські уроки назавжди залишаються головними дороговказами на нашому життєвому шляху. Низько вклоняюся вам, дорогі матері, за вашу всепереможну любов, за віру і терпіння.

Приємно сьогодні  проводити захід в такому гарному, оновленому після реконструкції та ремонту приміщенні. Хочу подякувати народному депутату України Роману Мацолі. За його допомоги та сприяння, а також завдяки коштам з районного бюджету, нам вдалося здійснити реконструкцію та ремонт даного закладу. Вкладати кошти в створення таких бібліотечних центрів це інвестиція в інтелектуальне майбутнє наших дітей.

Дорогі матері! Нехай здоровими та щасливими зростають ваші діти, на життєвих перехрестях не забуваючи дороги до отчого дому. Бажаю вам міцного здоров'я, миру, злагоди та добра".

За вагомий особливий внесок у виховання дітей в сім’ї, належний догляд, створення сприятливих умов для формування високих, духовних і моральних якостей подяками та подарунками були нагороджені матері – героїні, які виховували п’ять і більше дітей та матері  загиблих воїнів.  

Під час заходу було презентовано три проекти підготовлені працівниками сектору культури та туризму Славутської районної державної адміністрації, центральної районної бібліотеки для дорослих та дітей, що стали переможцями мікрогдандів від Громадської організації Романа Мацоли «Інститут солідарності громад»: «Інформаційний буклет з картою-схемою «Туристична Славутчина»; «Книжки бібліотеці – користь громаді»;  «Читаюча дитина – успішна людина».

Урочиста частина заходу плавно перетекла у майстерно підготований силами працівників культури району концерт.

Справжньою окрасою свята став виступ  фольклорного гурту «Перлинка». Не одну сльозу на жіночих щоках викликали і виступи талановитих: Світлани Герзун, Майї Сайпель та Оксани Кравченко. Вірші про маму звучали з вуст учнів  Крупецького, Губелецького, Улашанівського НВО. Загалом концерт подарував кращим представницям роду людського масу приємних хвилин, забезпечивши піднесений  настрій. 
 

 

Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері Альбом: В районі відзначили День матері
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2582 | Переглядів: 122Дата публікації: 08:16 15.05.2018