Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

14 травня голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. У нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  8 травня  в с. Перемишель   відбулася  пожежа.  Внаслідок пожежі вогнем знищено покриття та перекриття на площі 40 метрів квадратних. Пожежу локалізовано. Ніхто не постраждав. Причина пожежі – необережність під час паління.

 Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 07.05.18 року по 13.05.18 року на території Славутського району зареєстровано 56 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 8. Чотири випадки  - крадіжки; 2 – угін транспортних засобів; 1- раптова смерть; 1 – самогубство.

Світлана Кузьмінчук –  заступник головного  лікаря  Славутської ЦРЛ повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 222 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 33  виїзди, з них,  госпіталізовано 182  хворих, з них прооперовано 16.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх,  про наповнення  Державного   та місцевого   бюджетів у травні 2018  року, а також наголосив, що збільшились випадки телефонного шахрайства. Дзвінки надходять суб’єктам господарської діяльності  ніби то від працівників Славутської ОДПІ, про необхідність перерахування коштів на банківські рахунки за вирішення питання, пов’язаного з оподаткуванням.

Сергій Пономарьов - директор Славутського міськрайонного центру зайнятості  інформував присутніх, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 793 безробітних громадянина, з них 395 (сільське населення). Допомога виплачується вчасно. Середній розмір допомоги по безробіттю складає   близько 2000  гривень.

Павло Чубок  - начальник управління Держгеокадастру у Славутському районі повідомив, що триває передача земель об’єднаним громадам.

Михайло Грицик – начальник  відділу агропромислового розвитку,  екології та природних ресурсів райдержадміністрації доповів, що в районі закінчилася посівна компания. Цьогоріч посіяно на 1000 га  кукурудзи та на 600 га  соняшника більше ніж у 2017 році.

 

  Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2581 | Переглядів: 58Дата публікації: 13:21 14.05.2018