Відзначення Дня матері у Миньківцях
Відзначення Дня матері у Миньківцях

Поділитися новиною:

Відзначення Дня матері у Миньківцях

З нагоди відзначення Міжнародного Дня матері 11 травня в соціально- побутовому комплексі с. Миньківці зібрались матері–героїні сільської ради, керівники Славутського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), сільський голова, учні місцевої школи для того, щоб відновити забуті традиції нашого народу, дізнатися про історію виникнення свята та святкування День матері в світі. Матір – продовжувачку роду, шанували в усі часи. Одним з найдавніших свят.

Вперше в Україні, в Галичині, це свято відзначалося в 1929 році. У цей день люди в національному одязі йшли зранку до церкви на богослужіння, а пізніше тисячі дітей під звуки музики, з квітами в руках йшли вулицями міст чи сіл до площі, де відбувалося свято. Пісні, вірші, вистави, виставки виробів, квіти, жарти, сміх були адресовані матерям.

Після 1939 року це свято було заборонене. Але відновлюється Україна, а разом з нею і ті свята, які були дорогими нашому народові. З 1990 року Свято матері повернулося в Україну і святкується у другу неділю травня.

 

 Директор територіального центру                                                      Л. О. Мазур

Альбом: Відзначення Дня Матері у Миньківцях Альбом: Відзначення Дня Матері у Миньківцях Альбом: Відзначення Дня Матері у Миньківцях Альбом: Відзначення Дня Матері у Миньківцях Альбом: Відзначення Дня Матері у Миньківцях Альбом: Відзначення Дня Матері у Миньківцях
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2580 | Переглядів: 49Дата публікації: 11:34 14.05.2018