День Матері та Міжнародний день сім'ї
День Матері та Міжнародний день сім\

Поділитися новиною:

День Матері та Міжнародний день сім'ї

Цими чудовими травневими днями, коли все довкола буяє та квітує, відзначаються два найпрекрасніших родинних свята — День Матері та Міжнародний день сім’ї.

Сім’я, родина, рід… До цих головних надбань людського суспільства ми, українці, завжди ставилися й ставимося з особливою святістю та повагою. Адже саме в родині ми черпаємо духовні сили, наснагу та оптимізм, у родині відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов, душевний затишок і добро.

Мати міцну, дружну сім’ю у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, жінки-матері, любов до дітей — ці сімейні традиції передаються українцями із покоління в покоління.
День матері та День сім’ї –зворушливі для кожного серця свята, тому що кожен з нас з дитинства несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами, яка завжди зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде щиро любити свою дитину. Мати – це та, хто дала життя, дала можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травицею, проявити себе у цьому світі.

Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу та головна складова успішності кожної людини.

Нехай сімейні традиції зближують, роблячи всіх нас добрішими, більш близькими один до одного, створюючи ту невидиму опору в житті, на якій будуються наші взаємини з дітьми.

 

 

Начальник  управління                                                                                                 М.Гринько

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2573 | Переглядів: 57Дата публікації: 09:53 10.05.2018