Зустріч керівництва району з ветеранами
Зустріч керівництва району з ветеранами

Поділитися новиною:

Зустріч керівництва району з ветеранами

Друга світова війна – одна з найбільших трагедій в історії людства. Війна, яка забрала 65 мільйонів життів по всьому світу, серед них близько 10 мільйонів – це українці.

Це ніколи не стерти з пам’яті народу, адже трагедія Другої світової війни  зачепила своїм чорним крилом  кожну родину. Ця рана ніколи не загоїться, цей біль втрати залишиться назавжди.

Сьогодні, у День пам’яті та примирення  відбулася зустріч керівництва району з ветеранами Другої світової війни

Розпочався захід з покладання квітів та вінків до меморіалу Пам’яті полеглим у роки Другої світової війни славутчанам. Опісля колона ветеранів та небайдужих громадян рушила  до Стели пам’яті Героїв АТО, де загиблих Героїв Славутчини  вшанували квітами.

«Вельмишановні ветерани, сьогодні маю честь і з задоволенням вітаю вас з Днем пам’яті та примирення та 73-ю річницею перемоги у Другій світовій війні. Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення, терпіння, всього найкращого вам та вашим сім’ям. На жаль, сьогодні наша держава повинна робити те, що ви робили на початку 40-х років – виборювати незалежність та демократичність. Я щиро дякую вам за ваш подвиг, всього вам найкращого»,- зазначив голова райдержадміністрації Богдан Маршук.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів-захисників.

Продовжилася зустріч за чашкою гарячого чаю спілкуванням керівників району з ветеранами у затишному кафе.   В ході спілкування ветерани ділилися спогадами про події тих днів, проблемними питаннями життя, співали фронтові пісні, раділи їхній черговій зустрічі, згадували тих, кого вже немає в живих

 

 

Альбом: Зустріч керівництва району з ветеранами Альбом: Зустріч керівництва району з ветеранами Альбом: Зустріч керівництва району з ветеранами Альбом: Зустріч керівництва району з ветеранами Альбом: Зустріч керівництва району з ветеранами Альбом: Зустріч керівництва району з ветеранами Альбом: Зустріч керівництва району з ветеранами Альбом: Зустріч керівництва району з ветеранами
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2568 | Переглядів: 78Дата публікації: 13:35 08.05.2018