Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

7 травня голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.  

 Представник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 30.04.18 року по 06.05.18 року на території Славутського району зареєстровано 81 заяву та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 8. Три випадки  - крадіжок; 1 –  раптова смерть;  2 – тілесні ушкодження. Голова райдержадміністрації Богдан Маршук наголосив на необхідності забезпечення публічної безпеки та громадського порядку під час проведення заходів 8,9 травня.

Віктор Іващук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 237 хворих. П’ятеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 21 виїзд, з них: Берездівська громада – 4, Ганнопільська - 3, госпіталізовано 139  хворих, прооперовано 32.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх,  про наповнення  Державного  (100%) та місцевого   (120 %) бюджетів у квітні 2018  року,

Сергій Пономарьов - директор Славутського міськрайонного центру зайнятості  інформував присутніх, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 817 осіб безробітних громадян, з них 502 (сільське населення). Допомога виплачується вчасно. Середній розмір допомоги по безробіттю складає   2010  гривень.

Мар’яна Гринько – начальник управління соціального захисту населення  РДА повідомила, що усім хто має статус ветерана війни виплачено разову грошову допомогу до Дня па́м'яті та прими́рення  та Дня Перемоги. Гроші прийшли вчасно, дана категорія громадян повністю профінансована.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2564 | Переглядів: 70Дата публікації: 14:03 07.05.2018