Засідала громадська рада
Засідала громадська рада

Поділитися новиною:

Засідала громадська рада

4 травня відбулося чергове засідання громадської ради при Славутській райдержадміністрації.

 На засіданні були присутні 11 членів громадської ради.  Крім членів дорадчого органу у роботі ради взяв  участь заступник голови райдержадміністрації П.П. Притуляк.

 В ході зібрання було обговорено процес децентралізації в Славутському районі. Акцентовано увагу на ключових проблемах, які покликана вирішити реформа, на недосконалості законодавчої бази. Перед присутніми виступили сільські голови Миньковецької та Цвітоської сільських рад, які розповіли як проходить процес децентралізації на територіях даних сільських рад та поділилися планами розвитку території  Миньковецької та Цвітоської громад.

Наступним члени ради обговорили заходи, що будуть відбуватися в районі з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та 73-і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Проблемами, що турбують ветеранів  поділилася з присутніми голова районної ветеранської організації О.П. Чернецька.

Заслухали також члени громадської ради тривожну інформацію про забезпечення медичними препаратами лікувальних закладів від укусів собак та змій.

Хвилю емоцій викликав розгляд питання  про стан використання невитребуваних земельних паїв с/г Міньківець.

По завершенню засідання було заслухано звіт голови громадської ради Гапонюка В.К. про роботу  ради за рік

Альбом: Засідала громадська рада Альбом: Засідала громадська рада Альбом: Засідала громадська рада Альбом: Засідала громадська рада Альбом: Засідала громадська рада Альбом: Засідала громадська рада Альбом: Засідала громадська рада Альбом: Засідала громадська рада
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2558 | Переглядів: 69Дата публікації: 14:20 05.05.2018