25 квітня 2018 року фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості провели групову профконсультацію для ознайомлення учнів Славутського навчально-виховного комплексу, ліцею “Успіх” з інноваційними формами інтернет-навчання на масових безкоштовних онлайн-курсах!
25 квітня 2018 року фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості провели групову профконсультацію для ознайомлення учнів Славутського навчально-виховного комплексу, ліцею “Успіх” з  інноваційними формами інтернет-навчання на масових безкоштовних онлайн-курсах!

Поділитися новиною:

25 квітня 2018 року фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості провели групову профконсультацію для ознайомлення учнів Славутського навчально-виховного комплексу, ліцею “Успіх” з інноваційними формами інтернет-навчання на масових безкоштовних онлайн-курсах!

Зростаючі темпи інноваційних змін відкривають перед нами все нові способи отримання актуальної інформації.

Вчитися постійно – це запорука успіху, який немислимий без системного накопичення знань. Надзвичайно корисні для отримання інноваційної освіти інтернет-ресурси, які може використовувати  кожен за допомогою комп’ютера чи смартфона з виходом в Інтернет, презентували ліцеїстам фахівці Славутського центру зайнятості, провівши в рамках комплексного профорієнтаційного проекту для молоді «Від мрії до дії» групову профконсультацію для ознайомлення з інноваційними формами інтернет-навчання на масових безкоштовних онлайн-курсах. Кількість учасників заходу 23 учня.

Демонструючи школярам можливості інтернет-навчання на платформах масових відкритих онлайн-курсах: «Prometheus», «Coursera», «EdEra», «edX» та інноваційному сайті для вивчення англійської мови за європейськими стандартами «Lingva.Skills», фахівець з профорієнтації Ярослав Терновий, розповів історію успіху простого школяра із Монголії, який скориставшись онлайн-курсами з електроніки, зумів самостійно сконструювати для своєї молодшої сестри портативну систему безпеки, яка попереджала її про наближаючий автомобіль. Такий винахід зробив школяра відомим і не аби як посприяв його життєвому успіху! 

Учасникам зустрічі надавалася можливість й самостійного вибору цілого ряду курсів на різноманітних освітніх інтернет-платформах, в цьому контекті презентувались 9 перспективних спеціалізацій сучасності, які мають попит на ринках праці України та світу. Важливо, що оволодіти такими спеціалізаціями можна шляхом проходження онлайн-навчання самостійно, зокрема це: розробник мобільних додатків, спеціаліст з відновлюваної енергетики, оператор безпілотного робота, спеціаліст з блокчейн-технологій, фінансист зі знанням ринків криптовалют, front-end Developer, data Scientist, QA Automation Engineer тощо.

Підводячи підсумки проведеного заходу, фахівець центру зайнятості підкреслив: «Освітня підготовка провідних університетів України та світу сьогодні стала доступною як ніколи раніше. Недаремно розвиток онлайн-навчання називають другою найбільшою за значимістю революцією в освіті після друку книги! Адже нині за допомогою онлайн-курсів усі охочі можуть стати студентами, важливе лиш бажання вчитися, розвиватися і знаходити себе у різних сферах професійної діяльності». Сподіваємося, що  надана інформація стане в нагоді для ліцеїстів і допоможе їм побудувати успішну професійну кар’єру в майбутньому!

 

Інформацію підготував відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ

Довідки за телефоном: 7-03-65, 7-21-87 (відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ )

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2550 | Переглядів: 43Дата публікації: 10:40 02.05.2018