Славутський комбінат «Будфарфор» відкриває двері для учнів Славутської загальноосвітньої школи №1!
Славутський комбінат «Будфарфор» відкриває двері для учнів Славутської загальноосвітньої школи №1!

Поділитися новиною:

Славутський комбінат «Будфарфор» відкриває двері для учнів Славутської загальноосвітньої школи №1!

27 квітня 2018 року Славутським міськрайонним центром зайнятості було організовано день відкритих дверей у ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор» для учнів 8-го класу Славутської ЗОШ №1. Кількість учасників заходу - 27 учнів.

З особливостями виробництва санітарно-будівельних виробів, школярів знайомив бригадир дільниці глазурування та ставки комбінату Прокопчук Богдан. 

 

Фахівець своєї справи наочно продемонстрував учням склад заготівлі сировини, процес формування унітазів та умивальників, роботу печей, функціональність та призначення високотехнологічного устаткування. Загалом окреслив повний цикл виробництва керамічних виробів, починаючи від формування глини, глазурі та шлікеру – закінчуючи маркуванням та пакуванням готового виробу й процесом  його відвантаження на причеп автотранспортного засобу.  

 

Важливим моментом проведення заходу стало те, що школярі мали безпосередню можливість ознайомитися з новими для себе професіями та спеціальностями, що зустрічались в процесі виготовлення санітарно-будівельної кераміки, а це: ливарник санітарно-будівельних виробів на стенді, глазурувальник, контролер-приймальник, укладальника-пакувальник, лаборант,  водій навантажувача, водій автотранспортних засобів, технолог тощо.

 

День відкритих дверей  у Славутському комбінаті «Будфарфор» подарував школярам тільки позитивні враження та наблизив до питань майбутнього самовизначення. Сподіваємося, що уся інформація отримана під час заходу допоможе учням розширити межі професійних знань, зорієнтує на актуальну ситуації сучасного ринку праці, посприяє успішній професійній реалізації в майбутньому!

 

 

 

 

Інформацію підготував відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ

Довідки за телефоном: 7-03-65, 7-21-87 (відділ активної підтримки безробітних Славутського МРЦЗ )

 

Альбом: Славутський комбінат «Будфарфор» відкриває двері для учнів Славутської загальноосвітньої школи №1! Альбом: Славутський комбінат «Будфарфор» відкриває двері для учнів Славутської загальноосвітньої школи №1! Альбом: Славутський комбінат «Будфарфор» відкриває двері для учнів Славутської загальноосвітньої школи №1! Альбом: Славутський комбінат «Будфарфор» відкриває двері для учнів Славутської загальноосвітньої школи №1! Альбом: Славутський комбінат «Будфарфор» відкриває двері для учнів Славутської загальноосвітньої школи №1! Альбом: Славутський комбінат «Будфарфор» відкриває двері для учнів Славутської загальноосвітньої школи №1!
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2549 | Переглядів: 51Дата публікації: 15:50 02.05.2018