Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій
Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

27 квітня під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Маршука відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. У засіданні взяли участь керівники лісогосподарських підприємств району.

На порядок денний було винесено  питання запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах і оперативне реагування на них на території району у 2018 році.

В ході проведення комісії заслухано керівників лісогосподарських підприємств та було прийнято відповідні рішення.

Крім того, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій затвердила План дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування органів управління, сил та засобів Славутської районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Хмельницької області щодо запобігання виникнення пожеж у природних екосистемах і оперативного реагування на них на території району у 2018 році.

Було розглянуто також питання про стан травматизму невиробничого характеру в районі протягом І кварталу 2018 року.

За результатами засідання комісії було прийнято відповідні рішення..  

Альбом: Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Альбом: Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Альбом: Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Альбом: Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Альбом: Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Альбом: Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2541 | Переглядів: 37Дата публікації: 14:30 27.04.2018