Чорнобиль – довгий слід трагедії
Чорнобиль – довгий слід трагедії

Поділитися новиною:

Чорнобиль – довгий слід трагедії

26 квітня в с. Цвітоха відбулася зустріч керівництва району з ліквідаторами від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

32 роки тому – 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.

Аварія на ЧАЕС – найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.

26 квітня в с. Цвітоха відбулася  зустріч керівництва району  з ліквідаторами від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

На заході були присутні: голова райдержадміністрації Б. Маршук. голова районної ради Л. Радзивілюк,  голова районної спілки інвалідів Чорнобиля "Чорнобиль-єдність." М. Гордєєв,  ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадськість с. Цвітоха.

 (Так на обліку в районному управлінні соціального захисту населення перебуває 89 осіб, які мають статус громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Славутського району, з них 7 інвалідів, захворювання яких пов’язане з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, 43 - учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІ та ІІІ категорії, 25 - потерпілих, 2- членів сімей померлих громадян із числа ліквідаторів, смерть яких пов’язана з Чорнобильською АЕС та 22 дитини потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС).

 Зі словами вдячності до усіх присутніх звернувся голова райдержадміністрації Богдан Маршук  : “Життя триває. І ми зобов’язані тим людям, які собою закривали нас від страшної біди. Ми українці повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. ”. Також Богдан Петрович побажав усім учасникам заходу, зокрема ліквідаторам, міцного здоров’я, злагоди, миру та достатку. “Хай ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій”, – додав посадовець.

Під час заходу трьом учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС було вручено грамоти районної державної адміністрації та районної ради та цінні подарунками. З коштів районного бюджету виплачено матеріальну допомогу 5  особам постраждалим  внаслідок Чорнобильської катастрофи на суму 2,5 тис. грн.            Протягом січня - квітня 2018 року на соціальний захист громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської АЕС управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації направлено 43,4 тис. грн.

Учні Цвітоського НВК  подарували присутнім тематичну літературно-музичну програму приурочену Чорнобильській трагедії.

 

Альбом: Чорнобиль – довгий слід трагедії Альбом: Чорнобиль – довгий слід трагедії Альбом: Чорнобиль – довгий слід трагедії Альбом: Чорнобиль – довгий слід трагедії Альбом: Чорнобиль – довгий слід трагедії Альбом: Чорнобиль – довгий слід трагедії Альбом: Чорнобиль – довгий слід трагедії
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2538 | Переглядів: 88Дата публікації: 16:23 26.04.2018