Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

23 квітня голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  20 квітня в с. Полянь  відбулася  пожежа господарчої будівлі.  Внаслідок пожежі вогнем знищено покриття та перекриття на площі 20 метрів квадратних. Пожежу локалізовано.

 Володимир Яцюк – начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 16.04.18 року по 22.04.18 року на території Славутського району зареєстровано 73 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 8. П’ять випадків  - крадіжки; 3 – тілесні ушкодження.

  Віктор Іващук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 256 хворих. Четверо  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 37  виїздів, з них,  госпіталізовано 228  хворих, з них прооперовано 26.

   Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх,  про наповнення  Державного   та місцевого   бюджетів за квітень 2018  року,

  Сергій Пономарьов - директор Славутського міськрайонного центру зайнятості  інформував присутніх, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 893 безробітних громадян, з них 504 (сільське населення). Допомога виплачується вчасно. Середній розмір допомоги по безробіттю складає   1651  гривеня.

Світлана Костюк - заступник начальника управління Держгеокадастру у Славутському районі повідомила, що 21 земельну ділянку площою 98 га. Було передано Крупецькій ОТГ. Триває підготовка до передачі Ганнопільській ОТГ.

  Михайло Грицик – начальник  відділу агропромислового розвитку,  екології та природних ресурсів райдержадміністрації доповів, що в районі закінчився посів ранніх посівних та розпочався посів пізніх. Посіяно 3900 га кукурудзи. Розпочато посів соняшника та сої.

  Олександр Гетьман – начальник Славутського району електромереж  повідомив, що наслідки негоди ліквідовано. Лінії електропередач повністю відновлено. Проте, виявлено крадіжку проводу  електромереж  вагою 1170 кг. на ділянці Губельці – Хоросток.

  Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2519 | Переглядів: 49Дата публікації: 16:43 23.04.2018