Молодому лісу бути!
Молодому лісу бути!

Поділитися новиною:

Молодому лісу бути!

20 квітня, в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», відбулася посадка лісових культур в Славутському лісництві. Участь у акції прийняли керівництво та працівники аппарату,структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради.

Перед початком роботи зі вступним словом до присутніх звернувся головний лісничий  ДП "Славутський лісгосп" Леонід Дмитрович Грубой. Він  розповів присутнім про весняну лісокультурну компанію та технології посадки лісу.

Вручивши знаряддя праці (для чоловіків – мечі Колесова, а для жінок відра із саджанцями) лісівники  практично показали, як треба молоде коріння обволокти в жижі, а потім у піску і по одній стеблинці висаджувати у грунт. 

Учасники акції приступили до праці. За якісною роботою держслужбовців стежили лісівники, підносили посадковий матеріал та пригощали бажаючих  березовим соком

Було засаджено ділянку лісу у розмірі 1,2 га.  на території  Крупецького лісництва.

“Відновлення зелених насаджень поряд із прибиранням територій після зимового періоду – то, мабуть, найкращий патріотичний приклад для усіх поколінь, – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник. –  Намагаємося власним прикладом нагадати жителям району, що маємо шанувати природу, зберігати і примножувати один із найцінніших її скарбів – ліси”.

Кожен з нас може здійснити свій внесок в озеленення Славутчини – посадити дерево, що стане символом процвітання, любові до рідної землі.

Не будьте байдужими! Приєднайся до акції! Зробимо Славутчину  чистішою!

 

Альбом: Молодому лісу бути! Альбом: Молодому лісу бути! Альбом: Молодому лісу бути! Альбом: Молодому лісу бути! Альбом: Молодому лісу бути! Альбом: Молодому лісу бути! Альбом: Молодому лісу бути! Альбом: Молодому лісу бути! Альбом: Молодому лісу бути! Альбом: Молодому лісу бути! Альбом: Молодому лісу бути! Альбом: Молодому лісу бути!
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2515 | Переглядів: 93Дата публікації: 13:33 23.04.2018