Результат попередньо проведеної профілактичної роботи із батьками
Результат попередньо проведеної 
профілактичної роботи із батьками

Поділитися новиною:

Результат попередньо проведеної профілактичної роботи із батьками

При черговому виїзді мобільного центру надання адміністративних послуг 18 квітня 2018 року працівниками служби у справах дітей та Славутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою виконання заходів районної Програми соціального та правого захисту дітей «Діти Славутчини» на 2016-2020 роки, спрямованих на профілактику правопорушень, попередження насильства в сім’ї, безпритульності та бездоглядності серед дітей, проведено спільний профілактичний рейд на території Хоровецької сільської ради.

Під час рейду на території сіл Хоровець, Пашуки та Гута обстежено умови проживання 9 дітей, які проживають в 3 неблагополучних сім’ях.

За результатами рейду встановлено, що в двох сім’ях, де попередньо призупинена виплата соціальної державної допомоги, умови проживання покращилися, батьки займаються вихованням дітей. В іншій сім’ї також умови проживання задовільні, матері рекомендовано влаштувати дитину до дошкільного навчального закладу.

З усіма батьками проведена профілактично-розяснювальна робота щодо підтримки належного санітарного стану в будинках та здорового способу життя. Адже саме від них залежить майбутнє їхніх дітей.

Питання повноцінного сімейного виховання, належного фізичного і духовного розвитку дітей із соціально-незахищених сімей перебуває на постійному контролі служби у справах дітей.

                                                    

                                                                  Служба у справах дітей Славутської РДА

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2510 | Переглядів: 52Дата публікації: 09:28 19.04.2018