У Славутському районі розпочалась комплексна перевірка стану цивільного захисту населення
У Славутському районі  розпочалась комплексна перевірка стану цивільного захисту населення

Поділитися новиною:

У Славутському районі розпочалась комплексна перевірка стану цивільного захисту населення

17 квітня в райдержадміністрації відбулася нарада щодо комплексної перевірки комісією ДСНС України виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки цивільного захисту у Славутському районі.

У нараді взяли участь: керівництво райдержадміністрації, члени комісії ДСНС України, керівники об’єднаних територіальних громад, сільські голови, члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, керівники  спеціалізованих служб цивільного захисту.  Очолює комісію ДСНС України заступник начальника Головного управління  ДСНС України Петро Сибіга.

Комісія буде працювати в районі з 17 по 26 квітня. Перевірятимуть роботу Славутської райдержадміністрації  та ОТГ району щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки цивільного захисту.

 26 квітня відбудеться підбиття підсумків та надана відповідна оцінка роботи.

 Голова райдержадміністрації Богдан Маршук зазначив: «Цивільний захист – це відповідальність не тільки служб цивільного захисту, а й всієї влади. Ми повинні провести таку роботу, щоб населення розуміло, що їм робити під час виникнення загрози для життя чи здоров’я».

Альбом: У Славутському районі розпочалась комплексна перевірка стану цивільного захисту населення Альбом: У Славутському районі розпочалась комплексна перевірка стану цивільного захисту населення Альбом: У Славутському районі розпочалась комплексна перевірка стану цивільного захисту населення Альбом: У Славутському районі розпочалась комплексна перевірка стану цивільного захисту населення Альбом: У Славутському районі розпочалась комплексна перевірка стану цивільного захисту населення
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2503 | Переглядів: 114Дата публікації: 12:01 17.04.2018