Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

16 квітня голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  11 квітня в результаті короткого замикання відбулася  пожежа в адмінбудівлі залізничної станції «Славута – Кривин». Пожежу локалізовано.

 Володимир Яцюк – начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 09.04.18 року по 15.04.18 року на території Славутського району зареєстровано 81 заяву та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 8. Один випадок  - крадіжка; 1 – ДТП; 2 –  раптова смерть;  2 – тілесні ушкодження; 1 – наруга над могилою; 1- неопізнаний труп.

  Віктор Іващук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 246 хворих. Четверо  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 38  виїздів, з них,  госпіталізовано 245  хворих, з них прооперовано 20.

   Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх,  про наповнення  Державного   та місцевого   бюджетів за І квартал  2018  року,

  Алла Малищук – представник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що пенсі виплачується вчасно та в повному обсязі. З 1 квітня перераховано пенсію працюючим пенсіонерам за стаж. Автоматично перераховано  пенсії громадянам України, які досягли пенсійного віку, хоча останні 2 роки офіційно працювали і робили відрахування з зарплати до Пенсійного фонду, 

  Сергій Пономарьов - директор Славутського міськрайонного центру зайнятості  інформував присутніх, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 798 безробітних громадян, з них 502 (сільське населення). Допомога виплачується вчасно. Середній розмір допомоги по безробіттю складає   1079  гривень.

Світлана Костюк - заступник начальника управління Держгеокадастру у Славутському районі повідомила, що 21 земельну ділянку площою 98 га. Було передано Крупецькій ОТГ. Триває підготовка до передачі Ганнопільській ОТГ.

  Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що розпочато  ремонтні роботи  на відрізку  дороги "Дяків - Селичів!".

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2499 | Переглядів: 76Дата публікації: 15:23 16.04.2018