За сприянням Славутського міськрайонного центру зайнятості з початку року 262 особи працевлаштовано на робочі місця
За сприянням Славутського міськрайонного центру зайнятості з початку року 262 особи працевлаштовано на робочі місця

Поділитися новиною:

За сприянням Славутського міськрайонного центру зайнятості з початку року 262 особи працевлаштовано на робочі місця

У січні-березні 2018 року послугами Славутського міськрайонного центру зайнятості скористалися 1235 безробітних громадян

В базі даних Славутського МРЦЗ налічувалось 342 вакансії. Завдяки співпраці з роботодавцями та сприяння служби зайнятості 76% вакансій було укомплектовано.

Більше 70% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, кухарі та продавці. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням Славутського МРЦЗ становила  262 особи, в тому числі 86 зареєстрованих безробітних. Крім того, 119 осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням центру зайнятості 88 осіб проходили професійне навчання.

      З початку року 107 роботодавців поінформували центр зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в місті та районі.

Послугами центру зайнятості скористалися 35 демобілізованих військовослужбовців - учасників антитерористичної операції, які набули статус безробітного. Забезпечено роботою 5 учасників АТО. Охоплено професійною підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації 2 особи.

На обліку перебувало 4 безробітних з числа вимушено переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО

Серед безробітних 45,5% складали жінки, 33,9% – молодь віком до 35 років, майже кожен третій належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 52,1% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю 1127 осіб.

До відома: станом на 01 квітня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 959 осіб, в тому числі 4 особи з числа внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. Серед безробітних 45,2% складають жінки, 32,1% – молодь віком до 35 років, майже кожен третій належить до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 56,9% зареєстрованих безробітних сільські мешканці. Отримують допомогу по безробіттю 868 осіб.

 

Інформацію підготував відділ організації працевлаштування населення Славутського МРЦЗ

Довідки за тел.: 7-01-32, 2-20-27

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2489 | Переглядів: 32Дата публікації: 10:27 12.04.2018