Спільний профілактичний рейд
Спільний профілактичний рейд

Поділитися новиною:

Спільний профілактичний рейд

З метою вжиття заходів щодо попередження безпритульності та бездоглядності серед дітей, злочинів та правопорушень у дитячому середовищі представниками служби у справах дітей спільно зі Славутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 04 квітня 2018 року проведено черговий профілактичний рейд на території Волицької та Ганнопільської сільських рад.

Обстежено умови проживання 2 дітей в одній неблагополучній родині, де матір зловживає алкогольними напоями та неналежним чином виконує батьківські обов’язки. На час обстеження матір займалася по господарству, була твереза. З нею в черговий раз проведена бесіда щодо необхідності лікування від алкогольної залежності.

Комісією відвідана родина,  де дітей відібрано від матері без позбавлення її батьківських прав. На даний час умови проживання покращилися, мати не вживає алкогольні напої, систематично відвідує дітей в державному закладі. Враховуючи дані обставини, службою буде підготовлено висновок щодо доцільності повернення дітей в родину.

Крім того, обстежені умови проживання в сім’ї, в якій вирішується судовий спір щодо визначення місця проживання малолітньої дитини. Умови проживання в родині матері належні. Дане питання буде розглянуто на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

Питання повноцінного сімейного виховання, належного фізичного і духовного розвитку дітей із соціально-незахищених сімей перебуває на постійному контролі служби у справах дітей.

                                                   

                                                                 

Служба у справах дітей Славутської РДА

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2471 | Переглядів: 32Дата публікації: 11:22 06.04.2018