До відома жителів Славутського району
До відома жителів  Славутського району

Поділитися новиною:

До відома жителів Славутського району

Доводимо до відома жителів Славутського району, що 22.03.2018 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення зміни до пункту 9 розділу V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт.

Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування, про що вас буде повідомлено додатково.

Згідно із вказаним Законом «будівельна амністія» розповсюджується на наступні об’єкти:

1) незначного класу наслідків, зокрема, на індивідуальні житлові, садові та дачні будинки, господарські будівлі й споруди площею до 300 кв. м., які були збудовані з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року без відповідних документів дозвільного характеру;

2) будівлі та споруди сільськогосподарського призначення, які зведені до 12 березня 2011 року та належать до незначного класу наслідків СС1.

Прийняти в експлуатацію такі об’єкти можливо буде виключно за умови, що вони відповідають будівельним нормам та цільовому призначенню земельних ділянок, на яких розташовані, а також за результатами технічного обстеження таких об’єктів.

Щоб оформити документи необхідно буде звернутися до органів державного архітектурно-будівельного контролю із відповідною заявою, що розглядається безоплатно протягом десяти робочих у порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Архітектор району                                                                   І.Дзюба

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2464 | Переглядів: 43Дата публікації: 11:07 03.04.2018