Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

2 квітня голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.  

 Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 26.03.18 року по 01.04.18 року на території Славутського району зареєстровано 80 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 7. П’ять випадків  крадіжок, 1 – самогубство; 1 –  раптова смерть.

   Віктор Іващук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 256 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 34  виїзди, з них, 7 в район, госпіталізовано 245  хворих, з них прооперовано 37.

Олег Гаврилюк – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що з 02 квітня розпочинається  підписна  компанія між пацієнтами та лікарями. Є ряд проблем, в тому числі матеріальних.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх,  про наповнення  Державного   та місцевого   бюджетів за березень 2018  року,

Алла Малищук – представник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що пенсі виплачується вчасно та в повному обсязі. З 1 квітня буде перераховано пенсію працюючим пенсіонерам за стаж. Автоматично буде перераховано  пенсії громадянам України, які досягли пенсійного віку, хоча останні 2 роки офіційно працювали і робили відрахування з зарплати до Пенсійного фонду, 

Сергій Пономарьов - директор Славутського міськрайонного центру зайнятості  інформував присутніх, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 959 безробітних громадян, з них 546 (сільське населення). Допомога виплачується вчасно. Середній розмір допомоги по безробіттю складає  2711 гривень.

Дмитро Бойчак – начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації повідомив, що сьогодні після закінчення канікул усі діти пішли в школу. Навчальні заклади району працюють в звичайному режимі. Учениця Улашанівського НВК здобула 2 місце в олімпіаді  з біології по Україні.

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що ситуація на дорогах  району є контрольованою.  Плануємо розпочати  ремонт дороги на відрізку  Варварівка – Берездів.

 

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2463 | Переглядів: 73Дата публікації: 12:00 02.04.2018