Проведено нараду з головами ОТГ та сільських рад
Проведено нараду з головами ОТГ та сільських рад

Поділитися новиною:

Проведено нараду з головами ОТГ та сільських рад

29 березня 2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Маршука відбулась нарада із головами ОТГ та сільських рад.

В рамках розгляду питань порядку денного щодо організації збору молока в населених пунктах району перед присутніми виступив начальник відділу  агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації  Михайло Грицик. Михайло Іванович зазначив,  що в Україні змінюються вимоги до молочної сировини. Уже розроблено новий національний стандарт ДСТУ 3662:2015 «Молоко-сировина коров’яче.Технічні умови», який почне діяти з 1 липня 2018 року. Раніше його планували запровадити з 1 січня. Згідно стандарту в Україні залишиться три сорти молока: екстра, вищий, перший.  Наразі молоко, вироблене в господарствах населення, вважається другим сортом. З 1 липня переробні підприємства не зможуть приймати молоко другого сорту. Вказане ДСТУ передбачає підвищення вимог до якості сировини, щоб привести держстандарти України до рівня Євросоюзу. Закупівля молока в господарствах населення здійснюватиметься, якщо молоко буде відповідати стандарту. Далі він зупинився на питанні організації молочних кооперативів та напрямках державної підтримки виробників молока.

Про регулювання  чисельності  безпритульних  тварин  в  населених  пунктах     Славутського  району,  об’єднаних  територіальних  громад  та про надання платних  ветеринарних  послуг  перед присутніми виступив в.о. начальника  Славутської районної державної лікарні ветеринарної медицини Анатолій Корсун. Анатолій Петрович поінформував присутніх щодо епізодичної ситуації по сказу на території Славутського району, ознайомив з заходами боротьби і профілактики сказу серед тварин, запобігання захворювання на сказ людей та запропонував для сільських голів контролювати дотримання правил утримання собак, котів та хижих тварин  на відповідних територіях, вживати заходів по зменшенню на підконтрольних територіях бродячих тварин. Крім того, він ознайомив присутніх з основними завданнями  Славутської районної державної лікарні ветеринарної медицини та акцентував увагу на недостатньому   фінансуванні, детально розповів про зміни, які внесено Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства  України  №18 від 26.01.2016 року.

Про надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування інформувала присутніх начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мар’яна Гринько. Мар’яна Петрівна довела до відома присутніх Постанову  КМУ про монетизацію пільг на проїзд, в якій визначено, що пільги  з оплати проїзду, які передбачені законами України, можуть надаватися в готівковій формі та попросила сільських голів надати свої пропозиції щодо можливості надання вищезазначених пільг, для доопрацювання зазначеної постанови.

Про виділення додаткових коштів  на здійснення відповідних заходів  з організації  та облаштування вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних виступив головний лікар КП «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олег Гавлилюк. Він надав роз’яснення та звернувся до сільських голів з проханням виділити додаткові кошти на здійснення відповідних заходів  з організації  та облаштування вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних.

По шостому питанню порядку денного завідувач  сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Наталія Шитманюк надала методичні роз’яснення, рекомендації щодо уточнення планів евакуації та наголосила на необхідності уточнення даних планів.

За результатами розгляду питань були прийняті відповідні рішення до виконання. 

 

Альбом: Проведено нараду з головами ОТГ та сільських рад Альбом: Проведено нараду з головами ОТГ та сільських рад Альбом: Проведено нараду з головами ОТГ та сільських рад Альбом: Проведено нараду з головами ОТГ та сільських рад
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2459 | Переглядів: 80Дата публікації: 10:57 30.03.2018