Директор ЛТУ НАБУ: Повідомлення про корупцію – внесок громадянина у боротьбу з нею
Директор ЛТУ НАБУ: Повідомлення про корупцію – внесок громадянина у боротьбу з нею

Поділитися новиною:

Директор ЛТУ НАБУ: Повідомлення про корупцію – внесок громадянина у боротьбу з нею

Сьгодні в великому залі Будинку рад відбулася зустріч директора Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тараса Лопушанського з представниками громадськості та жителями Славутського району.

Сьогодні надзвичайно важливо консолідувати зусилля, адже тільки за умови взаємодії громадськості та правоохоронних органів вдасться знизити рівень корупції. На цьому наголосив директор Львівського територіального управління Національного Бюро Тарас Лопушанський під час зустрічей із громадськістю Славутського району.

За його словами, свій внесок у боротьбу з корупцією може зробити кожен громадянин. Для цього, маючи факти про можливі корупційні правопорушення, потрібно повідомляти про них правоохоронним органам відповідно до компетенції.

«Кожне звернення громадян, що надходить до Національного антикорупційного бюро України, належно розглядається та отримує відповідне правове реагування», — запевнив Тарас Лопушанський.

«Завдяки Національному антикорупційному бюро України суспільство вперше побачило затримання корупціонерів із числа топ-посадовців, які раніше вважались недоторканними та безкарними. Економічний ефект від роботи НАБУ становить 3 мільярди гривень. І це — тільки початок антикорупційної боротьби, яка розгорнеться на повну силу з появою незалежного Антикорупційного суду», — підкреслив Тарас Лопушанський.

Директор теруправління розповів, які кримінальні корупційні правопорушення віднесені законом до підслідності Національного бюро, та пояснив алгоритм дій у разі виявлення таких злочинів.

Наприкінці зустрічей Тарас Лопушанський відповів на запитання стосовно особливостей роботи НАБУ та його актуальних розслідувань, а також прийняв звернення громадян.

 

Альбом: Директор ЛТУ НАБУ: Повідомлення про корупцію – внесок громадянина у боротьбу з нею Альбом: Директор ЛТУ НАБУ: Повідомлення про корупцію – внесок громадянина у боротьбу з нею Альбом: Директор ЛТУ НАБУ: Повідомлення про корупцію – внесок громадянина у боротьбу з нею Альбом: Директор ЛТУ НАБУ: Повідомлення про корупцію – внесок громадянина у боротьбу з нею Альбом: Директор ЛТУ НАБУ: Повідомлення про корупцію – внесок громадянина у боротьбу з нею
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2455 | Переглядів: 104Дата публікації: 15:21 29.03.2018