Засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації

Засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації

Поділитися новиною:

Засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації

27 березня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Петро Притуляка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання були розглянуті персональні справи 2 батьків, які  ухиляються від виконання батьківських обов’язків й не створили належних умов для виховання та проживання своїм дітям. З їх вини п’ятеро дітей опинилось в складних життєвих ситуаціях. Даних  батьків  було попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності в разі подальшого неналежного виконання батьківських обов’язків відносно дітей.

Розглянуто також заяву жительки села М. щодо надання висновку про можливість повернення у її сім’ю малолітніх дітей. Члени комісії детально вивчили питання  та прийняли рішення  повернути жительці с. М. малолітніх дітей, які знаходяться у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство» м. Полонного Хмельницької області, у її сім’ю.

Також піднімалися питання щодо визначення способів участі одного з батьків у вихованні малолітніх дітей;  затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2449 | Переглядів: 83Дата публікації: 16:15 27.03.2018