Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

26 березня голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.  

 Володимир Яцюк - начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 19.03.18 року по 26.03.18 року на території Славутського району зареєстровано 52 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 17. Вісім  випадків  крадіжок, 1 порушення правил дорожнього руху, 1 випадок шахрайства, 2 злочини з привласнення та розтраті майна, 1 – злочин проти довкілля, 2 – нанесення тілесних ушкоджень, 2 – випадки раптової смерті.

Світлана Кузьмінчук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 308 хворих. П’ятеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 30  виїздів, з них, 6 в район, госпіталізовано 265  хворих, з них прооперовано 40.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх,  про наповнення  Державного   та місцевого   бюджетів за березень 2018  року,

Сергій Пономарьов - директор Славутського міськрайонного центру зайнятості  інформував присутніх, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 963 безробітних громадян, з них 549 (сільське населення). Допомога виплачується вчасно. Середній розмір допомоги по безробіттю складає 1608 гривень.

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що ситуація на дорогах  району є контрольованою. Розпочато ямковий ремонт на відрізку Губельці-Ганнопіль.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

Альбом: робоча нарада Альбом: робоча нарада Альбом: робоча нарада Альбом: робоча нарада
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2446 | Переглядів: 75Дата публікації: 11:06 26.03.2018