Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати
 Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Поділитися новиною:

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

23 березня 2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації О.Мельника відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

На засідання запрошувались керівники 3 підприємств  та 7 фізичних осіб - підприємців в  яких середній розмір заробітної плати у січні  2018 року був меншим за законодавчо встановлений або залишається на низькому рівні.

 Було заслухано керівників суб’єктів господарської діяльності; досконально проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня; наголошено на необхідності збільшення надходжень до районного бюджету. Запрошені приватні підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати.

 За результатами проведеного засідання доручено для керівників підприємств та приватних підприємців забезпечити дотримання норм чинного законодавства з питань праці в частині оплати праці.

Альбом: Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати Альбом: Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати Альбом: Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2440 | Переглядів: 63Дата публікації: 15:00 23.03.2018