Сесія районної ради
Сесія районної ради

Поділитися новиною:

Сесія районної ради

21 березня відбулася чергова двадцята сесія районної ради сьомого скликання

Головував на засіданні очільник районної ради Леонід Радзивілюк. В роботі пленарного засідання взяли участь:  депутати районної ради, голова райдержадміністрації Богдан Маршук, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, ЗМІ  та інші.

На початку пленарного засідання голова районної ради Л. Радзивілюк та голова районної державної адміністрації Б. Маршук вручили директору ТОВ «Батьківщина» Сорочинському Станіславу Йосиповичу  пам’ятну ювілейну відзнаку «95 років Славутського району» за  сумлінну та плідну працю,значний  особистий внесок у соціально-економічний розвиток Славутчини,   активну громадянську позицію та з нагоди відзначення 95 – річчя  з часу утворення Славутського району.

Далі депутати заслухали звіт голови райдержадміністрації Богдана Маршука про здійснення виконавчої влади на території району та реалізацію повноважень, делегованих районною радою. Депутати мали змогу детально ознайомитися з основними показниками соціально-економічного розвитку району, пріоритетними напрямками роботи районної влади, досягненнями та проблемними питаннями над якими планується спільно працювати в інтересах територіальної громади.

В ході пленарного засідання народні обранці внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, розглянули депутатський  запит Пшетоцького О.В. щодо порушення ЗУ «Про звернення громадян», заслухали звіти про виконання ряду програм та затвердили: Програму розвитку первинної  медико-санітарної  допомоги  в Славутському районі на 2018-2021 роки; Програму по наданню пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний  гемодіаліз та проживають в Славутському районі на 2015-2019 роки  у новій редакції;   Районну   програму «Дошкілля Славутчини» на 2018-2023 роки; розмір      кошторисної      заробітної      плати,    який      враховується при    визначенні    вартості  будівництва  об’єктів на 2018 рік (він становитиме 6500,00 грн, враховуючи показник середнього рівня складності робіт в будівництві 3,8); Районнy Програму  збереження та використання об’єктів культурної спадщини на 2018-2020 роки; технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надані в оренду ВКП «Явір-Інвест» для ведення товарного  с/г виробництва.

Також було прийнято рішення щодо  припинення юридичної особи - комунального закладу «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» Славутської районної ради Хмельницької області» шляхом перетворення  в комунальне  підприємство «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» Славутської районної ради Хмельницької області.

Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради Альбом: Сесія районної ради

Приєднані документи:

звіт голови БМаршук
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2433 | Переглядів: 133Дата публікації: 15:30 21.03.2018