Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

19 березня голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.  

 Володимир Яцюк - начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 12.03.18 року по 18.03.18 року на території Славутського району зареєстровано 50 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 4. Три  випадки  крадіжки. 1 – народження мертвої дитини.

Віктор Іващук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 308 хворих. Шестеро хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 52  виїзди, госпіталізовано 278  хворих, з них прооперовано 38.

Олег Гаврилюк – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що тривають  заходи до початку підписної компанії.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх,  про наповнення  Державного   та місцевого   бюджетів у   лютому 2018  року,

Сергій Пономарьов - директор Славутського міськрайонного центру зайнятості  інформував присутніх, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 956 безробітних громадян, з них 549 (сільське населення). Допомога виплачується вчасно. Середній розмір допомоги по безробіттю складає 1608 гривень.

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що ситуація на дорогах  району є контрольованою. Сніг до всіх населених пунктів  району розчищено, дороги посипано піщано-сольовою сумішю.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2425 | Переглядів: 65Дата публікації: 15:22 19.03.2018