Засідання районної комісії ТЕБ та НС
Засідання районної комісії ТЕБ та НС

Поділитися новиною:

Засідання районної комісії ТЕБ та НС

Сьогодні під головуванням очільника районної державної адміністрації Богдана Маршука проведено засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В роботі комісії ТЕБ та НС взяли участь: начальник Шепетівського міжрайонного водного господарства Хацаюк Ю.П;  представник Полянської ГЕС Мосіюк Я.В..

У ході засідання було затверджено План дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків на території Славутського району у 2018 році; розглянуто стан готовності органів влади та місцевого самоврядування до пропуску льодоходу та весняної повені; проаналізовано причини виникнення пожеж в районі у 2017, І кварталі 2018  року  та відпрацьовано заходи щодо покращення пожежної безпеки населених пунктів у 2018 році.

 

У результаті обговорення вищезазначених питань було прийнято відповідні рішення, дано ряд доручень, встановлені терміни виконання та усунення вказаних недоліків.

 

 

Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС Альбом: Засідання районної комісії ТЕБ та НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2411 | Переглядів: 78Дата публікації: 15:08 14.03.2018