Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

12 березня голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Представник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.  

 Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 05.03.18 року по 11.03.18 року на території Славутського району зареєстровано 44 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 6.  1- крадіжка; 2 – злочини протии довкілля; 2 – раптова смерть; 1 – сметь без ознак насильства.

Віктор Іващук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 281 хворих. Шестеро хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 45  виїздів, госпіталізовано 203 хворих, з них прооперовано 26.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх,  про наповнення  Державного   та місцевого   бюджетів у   лютому 2018  року,

Сергій Пономарьов - директор Славутського міськрайонного центру зайнятості  інформував присутніх, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 963 безробітних громадян, з них 552 (сільське населення).

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2404 | Переглядів: 79Дата публікації: 15:09 12.03.2018