Легальна зарплата забезпечить ваше майбутнє
Легальна зарплата забезпечить ваше майбутнє

Поділитися новиною:

Легальна зарплата забезпечить ваше майбутнє

06 березня 2018 року відбувся виїзд робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення на територію Улашанівської сільської ради з метою проведення роз’яснювальної роботи з питань трудового законодавства.

У виїзді взяли участь представники  управління соціального захисту населення, відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, міськрайонного центру зайнятості.

 Робочою групою було обстежено 6 суб’єктів господарювання, а саме: ФОП Поліщук Г.М.(магазин «C.Влад», с.Улашанівка), ФОП Дем’янюк З.В.  (маг. «Батьківська хата», с.Улашанівка), ФОП  Миронюк Г.П., СТ «Зоря» (магазин с.Бараньє), ФОП Шпак А.Ю. (кафе «Легенда» с.Улашанівка), Улашанівське КП (магазин з кафетерієм с. Улашанівка).

Членами робочої групи проведена роз’яснювальна робота з роботодавцями та найманими працівниками щодо переваг легальної зайнятості та змін у діючому законодавстві в частині мінімального розміру заробітної плати.  Роботодавцям вручено «пам’ятки» щодо відповідальності за порушення трудового законодавства, а їх працівникам – з приводу важливості та переваг офіційного працевлаштування, а також про основні права під час перебування в трудових відносинах.

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2400 | Переглядів: 79Дата публікації: 11:02 07.03.2018