Любі жінки!
Любі жінки!

Поділитися новиною:

Любі жінки!

Ви – уособлення всього найкращого, найдобрішого, наймилішого, наймудрішого у світі. Ви – невичерпне джерело натхнення для чоловіків, стимул для нашої праці, кар’єрного зростання, втілення добрих справ.

Жінки пильно і віддано бережуть домашній затишок та сімейну злагоду. Все краще, що має людство, саме жіночого роду, як-от: любов, ніжність, доброта, радість, духовність. 

У всі часи в Україні, а особливо нині, жінки проявляють надлюдську мужність, героїзм, витримку, на рівні з чоловіками борються з ворогом, вирішують важливі політичні, економічні, фінансові питання. Часто порада жінки є вирішальною, адже вона продумана розумом та підкріплена славнозвісною жіночою інтуїцією. 

Сьогодні День 8 Березня є лише ще одним приводом висловити слова вдячності, поваги і любові до жінки: матері, дружини, доньки, сестри, подруги. Бажаємо, дорогі жінки, щоб ви чули такі слова кожного дня і завжди почувалися коханими, потрібними, щасливими

Хай Бог дає вам міцне здоров’я, довголіття, мир, затишок і добробут у ваших домівках. Хай вірними супутниками вашого життя будуть добра вдача, віра, надія та любов.

 

Зі святом!

З повагою,  

голова райдержадміністрації                                                                 Б.Маршук

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2399 | Переглядів: 52Дата публікації: 08:14 07.03.2018