Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

05 березня голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.  

 Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 26.02.18 року по 04.03.18 року на території Славутського району зареєстровано 28 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 2. Обидва випадки  крадіжки. Крім того, наголосив, що на Хмельниччині почастішали випадки шахрайства: коли невідомі особи представляються соціальними працівниками  пояснюючи мету свого візиту тим, що нібито в державі проводиться обмін старих грошових купюр на нові. Дзвонять підприємцям, видаючи себе за працівників  ДФС і просять сплатити податки наперед.

Віктор Іващук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 282 хворих. П’ятеро хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 53  виїзди, госпіталізовано 220  хворих, з них прооперовано 25.

Олег Гаврилюк – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що захворюваність на грип та ГРВІ в місті та районі знизилась. Карантин продовжено до 12 лютого.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх,  про наповнення  Державного   та місцевого   бюджетів у   лютому 2018  року,

Сергій Пономарьов - директор Славутського міськрайонного центру зайнятості  інформував присутніх, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 967 безробітних громадян, з них 556 (сільське населення). 878 громадянам виплачується допомога по безробіттю. Допомога виплачується вчасно. Середній розмір допомоги по безробіттю складає 2468 гривень.

Дмитро Бойчак – начальник відділу освіти Славутскої РДА повідомив, що 5 березня відновлено навчання в  усіх школах району, карантинні заходи відмінено.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

По закінченню наради  голова районної ради Леонід Радзивілюк оголосив, що  21 березня відбудеться сесія районної ради. Крім того, 16 березня пройде  святкування 95 річниці створення Славутського району, Леонід Анатолійович попросив керівників подати пропозиції щодо нагородження кращих працівників відповідних галузей.

 

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2392 | Переглядів: 80Дата публікації: 15:11 05.03.2018