Проведено нараду-семінар із керівниками сільськогосподарських підприємств Славутського району
Проведено нараду-семінар із керівниками сільськогосподарських підприємств Славутського району

Поділитися новиною:

Проведено нараду-семінар із керівниками сільськогосподарських підприємств Славутського району

1 березня під головуванням очільника адміністрації Богдана Маршука відбулась нарада-семінар із керівниками сільськогосподарських підприємств району

Згідно плану наради про зміни в Податковому законодавстві присутніх інформувала заступник начальника Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області Лариса Бондарчук. Лариса Андріївна розповіла про зміни в частині оподаткування ПДФО, справляння єдиного податку та ЄСВ, особливості оподаткування прибутку підприємств, зміни в частині оподаткування та відшкодування ПДВ, зміни процедури зупинення податкових накладних та розрахунків коригування в єдиному реєстрі податкових накладних, умови та порядок розблокування ПН/РК, зміни в адмініструванні місцевих податків тощо.

Про законодавчі зміни щодо реформування пенсійного страхування в 2018 році розповіла заступник начальника  Славутського відділу  обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Вікторія Распопова. Вікторія Вікторівна зупинилась на основних принципах пенсійної реформи в Україні.

  По наступному питанню виступила Галина Конончук, завідувач сектору економічного розвитку управління АПР райдержадміністрації. Галина Миколаївна  зазначила, що в Україні змінюються вимоги до молочної сировини. Уже розроблено новий національний стандарт ДСТУ 3662:2015 «Молоко-сировина коров’яче.Технічні умови», який почне діяти з 1 липня 2018 року. Раніше його планували запровадити з 1 січня. Згідно стандарту в Україні залишиться три сорти молока: екстра, вищий, перший.  Наразі молоко, вироблене в господарствах населення, вважається другим сортом. З 1 липня переробні підприємства не зможуть приймати молоко другого Вказане ДСТУ передбачає підвищення вимог до якості сировини, щоб привести держстандарти України до рівня Євросоюзу. Закупівля молока в господарствах населення здійснюватиметься, якщо молоко буде відповідати стандарту. Далі вона розповіла  про програми підтримки аграрного сектору  за ключовими напрямами у рамках Державного бюджету  на  2018 рік та про необхідність кооперативного руху на селі.

Підбиваючи підсумки наради, голова райдержадміністрації вніс рекомендації та пропозиції щодо подальшої співпраці та ефективної роботи  з керівниками сільськогосподарських підприємств  і фермерських господарств району.  Богдан Петрович  зазначив, що влада готова до партнерства із сільськогосподарськими виробниками  в інтересах громади району.

Альбом: Проведено нараду-семінар із керівниками сільськогосподарських підприємств Славутського району Альбом: Проведено нараду-семінар із керівниками сільськогосподарських підприємств Славутського району Альбом: Проведено нараду-семінар із керівниками сільськогосподарських підприємств Славутського району Альбом: Проведено нараду-семінар із керівниками сільськогосподарських підприємств Славутського району
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2383 | Переглядів: 86Дата публікації: 17:12 01.03.2018