Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

26 лютого голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  20 лютого  в с. Ганнопіль локалізовано пожежу хліва площою 50 метрів квадратних.  

 Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 19.02.18 року по 25.02.18 року на території Славутського району зареєстровано 50 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 7:  5– крадіжки,  1 – розбій, 1 – труп без ознак насильницької смерті.

Світлана Кузьмінчук  –  заступник головного лікаря  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 294 хворих. Троє хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 53  виїзди, госпіталізовано 240  хворих, з них прооперовано 23.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх,  про наповнення  Державного   та місцевого   бюджетів у   лютому 2018  року,

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що ситуація на дорогах  району є контрольованою. Сніг до всіх населених пунктів  району розчищено, дороги посипано піщано-сольовою сумішю.

Сергій Пономарьов - директор Славутського міськрайонного центру зайнятості  інформував присутніх, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 975 безробітних громадян, з них 558 (сільське населення). 885 громадянам виплачується допомога по безробіттю. Допомога виплачується вчасно.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2372 | Переглядів: 75Дата публікації: 16:46 26.02.2018