На Славутчині пройшли тренування підрозділів територіальної оборони
На Славутчині пройшли тренування підрозділів  територіальної оборони

Поділитися новиною:

На Славутчині пройшли тренування підрозділів територіальної оборони

Відповідно до Плану підготовки територіальної оборони у районі територіальної оборони у 2018 році, на тренувальній базі однієї з військових частин Славутського гарнізону проведено тренувальні заняття з особовим складом підрозділів територіальної оборони.

У ході цих заходів були проведені практичні заняття з тактичної, інженерної, медичної та вогневої підготовки з практичним виконанням вправ стрільб зі стрілецької зброї.

Заняття з бійцями територіальної оборони проводили досвідчені інструктори, які мають досвід участі в проведенні антитерористичної операції.

Під час заходу з командирами підрозділів були відпрацьовані завдання з охорони й оборони стратегічно важливих об'єктів і комунікаційних мереж. 

Альбом: На Славутчині пройшли тренування підрозділів територіальної оборони Альбом: На Славутчині пройшли тренування підрозділів територіальної оборони Альбом: На Славутчині пройшли тренування підрозділів територіальної оборони Альбом: На Славутчині пройшли тренування підрозділів територіальної оборони Альбом: На Славутчині пройшли тренування підрозділів територіальної оборони Альбом: На Славутчині пройшли тренування підрозділів територіальної оборони Альбом: На Славутчині пройшли тренування підрозділів територіальної оборони Альбом: На Славутчині пройшли тренування підрозділів територіальної оборони Альбом: На Славутчині пройшли тренування підрозділів територіальної оборони
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2367 | Переглядів: 91Дата публікації: 14:22 23.02.2018