Проведено нараду-семінар із сільськими головами та головами ОТГ Славутського району
Проведено нараду-семінар із сільськими головами 
та головами ОТГ Славутського району

Поділитися новиною:

Проведено нараду-семінар із сільськими головами та головами ОТГ Славутського району

21 лютого під головуванням очільника адміністрації Богдана Маршука відбулась нарада-семінар із сільськими головами та головами ОТГ району

Згідно плану наради  про готовність до пропуску  льодоходу і весняної повені  перед присутніми  виступив  голова райдержадміністрації Богдан  Маршук.. Богдан Петрович ознайомив присутніх  з планом заходів райдержадміністрації по запобіганню надзвичайним ситуаціям під час льодоходу і весняних паводків та звертаючись  до голів сільських рад, на територіях яких існує ризик підтоплення наголосив на необхідності постійно вести моніторинг ситуації на водних об’єктах, розробити  свої заходи,  що мають бути матеріально і фінансово підкріплені.

Про зміни в законодавстві при призначенні державної допомоги та житлової субсидії виступила Кравчук Леся Анатоліївна  – заступник начальника управління - начальник відділу грошових виплат та компенсацій  управління соціального захисту населення  Славутської райдержадміністрації.

Про покращення якості молока, яке приймається від населення інформувала - Пашко Наталія Петрівна – головний спеціаліст сектору економічного аналізу, фінансово- кредитного забезпечення, дорадництва та інформаційного забезпечення  відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   райдержадміністрації. Наталія Петрівна зазначила, що в Україні змінюються вимоги до молочної сировини. Уже розроблено новий національний стандарт ДСТУ 3662:2015 «Молоко-сировина коров’яче.Технічні умови», який почне діяти з 1 липня 2018 року. Раніше його планували запровадити з 1 січня. Згідно стандарту в Україні залишиться три сорти молока: екстра, вищий, перший.  Наразі молоко, вироблене в господарствах населення, вважається другим сортом. З 1 липня переробні підприємства не зможуть приймати молоко другого Вказане ДСТУ передбачає підвищення вимог до якості сировини, щоб привести держстандарти України до рівня Євросоюзу. Закупівля молока в господарствах населення здійснюватиметься, якщо молоко буде відповідати стандарту. Далі вона зупинилась на питанні як покращити якість молока в господарствах населення, а селянам не втратити заробітку, 

Марчук Володимир Миколайович - завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації    довів до присутніх зміст статей  Кримінально-виконавчого Кодексу України  щодо  адміністративних правопорушень та звернувся до сільських голів з визначенням видів суспільно-корисних робіт для порушників та засуджених, на яких судом накладено стягнення у вигляді громадських робіт та переліку об’єктів для відбування порушниками громадських робіт. Крім того, він  ознайомив учасників наради із змінами в законодавстві про сплату аліментів та звернувся до сільських голів щодо сприяння у визначені сільськими радами та ОТГ району суспільно корисних робіт, які будуть виконуватися порушниками при виконанні даного адміністративного стягнення.

Альбом: Проведено нараду-семінар із сільськими головами 
та головами ОТГ Славутського району Альбом: Проведено нараду-семінар із сільськими головами 
та головами ОТГ Славутського району Альбом: Проведено нараду-семінар із сільськими головами 
та головами ОТГ Славутського району
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2357 | Переглядів: 74Дата публікації: 11:41 22.02.2018