У ЖУКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ МАСЛЯНУ І ЗУСТРІЧАЛИ ВЕСНУ
У ЖУКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ МАСЛЯНУ І ЗУСТРІЧАЛИ ВЕСНУ

Поділитися новиною:

У ЖУКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ МАСЛЯНУ І ЗУСТРІЧАЛИ ВЕСНУ

17 лютого в селі Жуків пройшло святкування Масляної

Участь у дійстві  взяли  школярі та працівники Жуківського НВК; колектив Славутського районного будинку культури, гурт «Перлинка»; жіночо-вокальна група «Сузір’я» сільського клубу с. Марачівка; вихованці  школи бойового гопака «Сварог»   м. Нетішин.  Організаторами  свята стали: представники Жуківської сільської ради, працівники сільського будинку  культури  та  бібліотеки.

На свято завітали: голова районної ради Леонід Радзивілюк, заступник голови райдержадміністрації Петро Притуляк. 

У програмі свята звучали українські народні пісні, Весна із Зимою водили хороводи з маленькими глядачами.  З великим задоволенням глядачі сприймали виступи дитячого зразкового фольклорного колективу «Перлинка». 

Усі бажаючі мали можливість прийняти участь у спортивних змаганнях.Найвідважніші пробували свою завзятість у ходьбі на лижах,  боях мішками, метанні мітл. 

Втім, гріли радісний люд і гарячий куліш, свіжеприготовлені млинці, варенички та пампушки. Все, як і годиться, бо ж які без нього проводи Масляної? А ще без пісень, танців, жартів, веселих ігор та забав. 

Артисти і гості отримали велике задоволення!

Альбом: У ЖУКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ МАСЛЯНУ І ЗУСТРІЧАЛИ ВЕСНУ Альбом: У ЖУКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ МАСЛЯНУ І ЗУСТРІЧАЛИ ВЕСНУ Альбом: У ЖУКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ МАСЛЯНУ І ЗУСТРІЧАЛИ ВЕСНУ Альбом: У ЖУКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ МАСЛЯНУ І ЗУСТРІЧАЛИ ВЕСНУ Альбом: У ЖУКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ МАСЛЯНУ І ЗУСТРІЧАЛИ ВЕСНУ Альбом: У ЖУКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ МАСЛЯНУ І ЗУСТРІЧАЛИ ВЕСНУ Альбом: У ЖУКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ МАСЛЯНУ І ЗУСТРІЧАЛИ ВЕСНУ Альбом: У ЖУКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ МАСЛЯНУ І ЗУСТРІЧАЛИ ВЕСНУ Альбом: У ЖУКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СВЯТКУВАЛИ МАСЛЯНУ І ЗУСТРІЧАЛИ ВЕСНУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2356 | Переглядів: 56Дата публікації: 10:14 19.02.2018