Робочий візит представників Ізяславщини
Робочий візит представників Ізяславщини

Поділитися новиною:

Робочий візит представників Ізяславщини

17 лютого до Крупецького НВК з робочим візитом завітала група депутатів Ізяславської районної ради, Ізяславської міської ради, сільські голови, окремі керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, установ та організацій району на чолі з головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим та головою районної ради Сергієм Шлегелем.

Делегацію Ізяславського району зустріли голова Крупецької об’єднаної територіальної громади Валерій Михалюк, директор навчального закладу Тетяна Бережна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації Дмитро Бойчак, який презентував освіту району на прикладі Крупецького НВК.

У ході екскурсії Крупецьким НВК гості оглянули приміщення, де проходить навчання учнів 1 класу, побували на інтегрованому уроці англійської мови, оглянули приміщення для дитячих ігор, заняття з ритміки, бібліотеку,  кабінет фізики, шкільну їдальню, спортивний та актовий зал, медичний кабінет та дошкільний навчальний заклад.

Учасники зустрічі обмінялися думками про співпрацю та обговорили проблеми, які зараз турбують як освіту Ізяславщини, так і Славутського району.

На завершення візиту учасники Ізяславської делегації висловили щиру вдячність за дружній прийом, який організували освітяни.

 Відділ освіти, молоді та спорту Славутської РДА

Альбом: Робочий візит представників Ізяславщини Альбом: Робочий візит представників Ізяславщини Альбом: Робочий візит представників Ізяславщини Альбом: Робочий візит представників Ізяславщини Альбом: Робочий візит представників Ізяславщини
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2355 | Переглядів: 37Дата публікації: 10:02 19.02.2018