Відбулася сесія районної ради
Відбулася сесія районної ради

Поділитися новиною:

Відбулася сесія районної ради

У вівторок, 21 лютого, відбулася чергова дев’ятнадцята сесія Славутської районної ради.

В роботі пленарного засідання взяли участь: депутати районної ради, голова райдержадміністрації Богдан Маршук, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники Шепетівської міжрайонної прокуратури, сільські голови, голови ОТГ, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

У ході пленарного засідання було розглянуто 24  питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Традиційно районні обранці внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік та районного бюджету на 2018 рік.  Розглянули проекти Програми економічного і соціального розвитку Славутського району на 2018 рік та Програми забезпечення медикаментами, виробами медичного призначення пільгової категорії населення Славутського  району на 2018-2020 роки, ознайомилися з інформацією керівника Шепетівської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Славутського району за 2017 рік та інше.

Розгляд питання Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільсько-господарського призначення, що надані в оренду ВКП «Явір-Інвест» для ведення товарного  с/г виробництва депутати перенесли на наступну сесію.

Депутатський запит  щодо встановлення електротрансформатора в с. Бачманівка було вирішено продовжити термін його виконання  та направити для розгляду в Славутську районну державну адміністрацію.

Крім того, депутати затвердили: акт   інвентаризації майна КЗ «Славутської центр первинної медико – санітарної допомоги»; перелік об’єктів, що підлягають відчуженню  у 2018-2020 роках; передачу майна спільної власності територіальних громад сіл Славутського району у комунальну власність Крупецької сільської ради; документацію з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки сільсько-господарського призначення, що надається в  оренду СТОВ «Бесідки» для ведення товарного  с/г виробництва та  розглянули низку інших питань, що стосуються управління об’єктами  спільної власності.

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили всі проекти рішень з  питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

 

Альбом: Відбулася сесія районної ради Альбом: Відбулася сесія районної ради Альбом: Відбулася сесія районної ради Альбом: Відбулася сесія районної ради Альбом: Відбулася сесія районної ради Альбом: Відбулася сесія районної ради
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2354 | Переглядів: 98Дата публікації: 09:56 22.02.2018