Відбулася профспілкова конференція.
Відбулася профспілкова конференція.

Поділитися новиною:

Відбулася профспілкова конференція.

19 лютого 2018 року в ДП «Славутський лісгосп» відбулася профспілкова конференція по підведенню підсумків виконання колективного договору за 2017 рік та укладанню колдоговору на 2018 рік.

У конференції взяли участь начальник Хмельницького обласного  управління лісового та мисливського господарства Пешко П.С., голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Лісовий В.М., директор ДП «Славутський лісгосп» Сапожнік В.В., голова ППО Остапчук М.Н., делеговані члени профспілки та керівники виробничих підрозділів підприємства.

Присутні заслухали звіт директора та голови первинної профспілкової організації щодо виконання виробничої програми за 2017 рік та колдоговірних зобов»язань в минулому році.

Начальник обласного управління Пешко Петро Степанович у своєму виступі акцентував увагу на практичних діях профспілки та адміністрації щодо належного соціального захисту працюючих.

Виступаючий нагадав, що до державного бюджету за 2017 рік підприємства ХОУЛМГ перерахували 113,1 мільйона гривень – на 32,1 мільйона гривень більше, ніж у попередньому році, до місцевого бюджету – 71,4 мільйона гривень – на 17,6 мільйона гривень більше. Єдиного соціального внеску сплачено 58,5 мільйона гривень – на 18,5 мільйона гривень більше, ніж за попередній звітний період. Разом до зведеного бюджету спрямовано 243 мільйони гривень – на 68,2 мільйона гривень більше, ніж у 2016 році.

Зацікавлення викликало в присутніх питання створення Славутського та Хмельницького центрів вирощування посадкового матеріалу, які будуть працювати за світовими стандартами.

Начальник управління  зазначив, що перші кроки стратегічного розвитку підвідомчих підприємств його радують. Але треба ще енергійніше трудитися, нарощувати темпи, щоб уже в найближчій перспективі посадка й вирощування лісу, переробка деревини велися так, як у провідних європейських країнах. Петро Степанович наголосив на необхідності підняття рівня зарплати, особливо рядових працівників і спеціалістів.

У ході конференції було укладено Колективний договір на 2018 рік, затверджено план відповідних заходів, обговорені соціальні гарантії та виплати працівникам підприємства.

 

Голова первинної профспілкової організації                                            М.Н. Остапчук

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2351 | Переглядів: 79Дата публікації: 14:13 21.02.2018