Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

20 лютого голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  14 лютого  в с. Ганнопіль локалізовано пожежу житлового будинку площою 50 метрів квадратних.  

 16 лютого в с. Голики відбулася пожежа житлового будинку площою 48 метрів квадратних. Причина пожежі –  необережність під час паління.. Від пожежі загинув чоловік.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 12.02.18 року по 18.02.18 року на території Славутського району зареєстровано 44 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 5:  4– крадіжки,  1 – смерть при пожежі.

Світлана Кузьмінчук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 297 хворих. П ‘ ятеро хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 38  виїздів, госпіталізовано 238  хворих, з них прооперовано 27.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх,  про наповнення  Державного   та місцевого   бюджетів у   лютому 2018  року,

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що ситуація на дорогах  району є контрольованою. Сніг до всіх населених пунктів  району розчищено, дороги посипано піщано-сольовою сумішю.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2347 | Переглядів: 62Дата публікації: 13:47 19.02.2018