В територіальному центрі діятиме “Університет третього віку”
В територіальному  центрі  діятиме “Університет третього віку”

Поділитися новиною:

В територіальному центрі діятиме “Університет третього віку”

Вихід на пенсію є одним з найбільш змінних і кризових моментів на життєвому шляху літньої людини, що тягне за собою суттєві зміни в умовах і способі його життя.

Дана  ситуація вимагає від людини переосмислення цінностей, ставлення до себе і до навколишнього світу, пошуку нових шляхів реалізації активності. У багатьох літніх людей цей процес відбувається довго й болісно та супроводжується переживаннями, пасивністю, невмінням знайти нові заняття і контакти, по-новому поглянути на себе і навколишній світ. Для того, щоб люди похилого віку не відчували себе самотніми, щоб вони могли поспілкуватися, обмінятися досвідом, отримати знання корисні для життя створюються так звані «Університети третього віку».

А ще “Університет третього віку” дозволяє пенсіонерам розкрити у собі ті таланти, які були притиснуті сірими буднями, роботою, клопотами і родинними проблемами. Вчитися ніколи не пізно, а ще, як говорить народна мудрість: “Ремеслу учитись — старості нема”.

Щоб зацікавити і сприяти всебічному розвитку літніх мешканців району при Славутському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з 12 березня 2018 року організовується підготовче відділення «Університету третього віку» за факультетами:

польська іноземна мова для початківців

англійська іноземна мова для початківців

комп’ютерно - інформаційний.

Заняття проходитимуть у вигляді тренінгів, бесід, консультацій, рольових ігор та цікавих зустрічей. Навчання проводитимуться згідно із затвердженими програмами та планами.

 Для вступу на підготовче відділення факультетів іноземних мов та        комп’ютерно - інформаційних   «Університету третього віку» та за додатковою інформацією звертайтесь в територіальний центр за адресою:

м. Славута, вул.Соборності, 31,

контактні телефони: 7-21-21, 0678382065.

 

Директор територіального центру                                                                             Л. О. Мазур

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2342 | Переглядів: 51Дата публікації: 13:50 19.02.2018