Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

12 лютого голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  11 лютого  в с. Іванівка  локалізовано пожежу житлового будинку площою 2 метра квадратних.  Внаслідок пізнього виявлення пожежі, на місці пожежі виявлено труп чоловіка 1989 р. н.Причина пожежі – необережність під час паління

10 лютого в с. Селичів у власному будинку було виявлено труп громадянки 1936 р.н., яка отруїлася чадним газом внаслідок несправності пічного опалення.

Володимир Яцюк - начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 05.02.18 року по 11.02.18 року на території Славутського району зареєстровано 54 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 7:  4– крадіжки,  1 – смерть у результаті отруєння чадним газом, 1- тілесні ушкодження, 1 – смерть під час пожежі.

 Світлана Кузьмінчук – заступник  головного лікаря  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 296 хворих. Двоє  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 37  виїзди, госпіталізовано 246  хворих, з них прооперовано 32. 10-м хворим було надано допомогу у відділенні невідкладної медицини.

Олег Гаврилюк – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що захворюваність на грип та ГРВІ в місті та районі висока, але не досягла порогової. Карантинні заходи поки що не застосовуються.

Продовжено роботу по програмі «Доступні ліки». У 2018 році по даній програмі доступно 250 препаратів.

У зв’язку  із поломкою флюрографа, тимчасово  флюорографічне обстеження населення району припинено. Продовжується  процес реформування ПМСД.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного   та місцевого   бюджетів у   січні 2017 року,

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що працюємо над утриманням доріг в зимовий період.. Ожеледиця, дороги посипаються  піщано-сольовою сумішю.

Любов Колесник - начальник Держпродспоживслужби в Славутському районі  доповіла про ситуацію, що склалася по сказу в Славутському районі. Розроблено та прийнято програму по профілактиці сказу. Проблемним питанням залишається наявність вакцин проти сказу. Крім того, Любов Власівна доповіла, що на попередньому тижні була проведена комісійна перевірка Славутського ринку, виявлено ряд недоліків.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2326 | Переглядів: 89Дата публікації: 14:41 12.02.2018