На захисті прав дітей
На захисті прав дітей

Поділитися новиною:

На захисті прав дітей

06 лютого 2018 року службою у справах дітей, спільно із Славутським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представниками Ганнопільської сільської ради Славутського району проведено профілактичний рейд в с. Довжки Славутського району.

У ході проведення рейду здійснено перевірку умов проживання дітей у трьох сім’ях, де виховується п’ятеро дітей.

З батьками проведено індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей передбачену чиним законодавством, ведення здорового способу життя.

Як свідчить практика, постійні профілактичні заходи дають позитивний результат. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах.

Також відвідано прийомну сім’ю, де виховується двоє прийомних дітей.

Прийомні батьки створили належні умови для проживання, виховання та розвитку прийомних дітей, що відповідає їх потребам. Зауважень прийомним батькам немає, вони співпрацюють з працівниками служби у справах дітей та соціальними працівниками, виконуючи всі їх рекомендації.

 

                                                                                            Служба у справах дітей

 

Альбом: На захисті прав дітей. Альбом: На захисті прав дітей. Альбом: На захисті прав дітей.
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2316 | Переглядів: 67Дата публікації: 10:59 07.02.2018