Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

5 лютого голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що  3 лютого  в с. Старий Кривин локалізовано пожежу житлового будинку площою 50 метрів квадратних.  Причина пожежі – коротке замикання електромережі. Від пожежі загинула жінка.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 29.01.18 року по 04.02.18 року на території Славутського району зареєстровано 44 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 10:  9– крадіжки,  1 – смерть у результаті отруєння чадним газом.

Віктор Іващук  –  головний лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 302 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 39  виїзди, госпіталізовано 246  хворих, з них прооперовано 32.

Олег Гаврилюк – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що в районі розпочато флюорографічне обстеження населення району. Розпочато процес реформування ПМСД.

Володимир Яремчук  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного   та місцевого   бюджетів у   січні 2017 року,

 Алла Малищук – представник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що пенсі виплачується вчасно та в повному обсязі. Триває процес реформування управління. Після реформування в Славуті залишиться відділ призначень  пенсій та відділ звернень громадян.

 Юрій Ковальчук - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що ситуація на дорогах  району є контрольованою. Сніг до всіх населених пунктів  району розчищено, дороги посипано піщано-сольовою сумішю.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/2306 | Переглядів: 77Дата публікації: 16:17 05.02.2018